wiz3-2000x1200.jpg

Ogrody Wielickie

Są miejsca do których się wraca. Są chwile, dla których warto jest żyć. Ważne, aby je znaleźć i cieszyć się nimi bez końca. Teraz to bardzo proste!

 

Ogrody Wielickie to kameralne  i przyjazne osiedle domów jednorodzinnych Miejsce, w którym miasto znaczy swój kres, a natura wyznacza swój początek. Położone są w Sułkowie niedaleko Wieliczki. To zaciszna miejscowość z dala od wielkomiejskiego zgiełku, ale z wygodnym dojazdem i łatwym dostępem do głównych tras komunikacyjnych aglomeracji krakowskiej. Bliska perspektywa miasta, a zarazem bezpośrednie sąsiedztwo terenów rekreacyjnych i krajobrazowych czyni to miejsce wyjątkowym.

 

Ogrody Wielickie łączą klasyczny styl podmiejskich rezydencji z nowoczesną i funkcjonalną formą współczesnych osiedli rodzinnych. Zaprojektowane zostały na planie symetrycznych uliczek i modułowych segmentów mieszkalnych tworzących spójną i jednorodną przestrzeń. Rytm architektury, harmonia przestrzeni wspólnych i minimalizm rozwiązań projektowych są wyróżnikiem miejsca i znakiem nowoczesnej wizji kameralnych osiedli na peryferiach wielkiego miasta.  

Zamknij

ZAMÓW KONTAKT

Wyślij do nas wiadomość, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą!